Tipy na výlety

spanelsko-bg-header-title.png
     
 

Tipy na výlety na Costa Dorada


Costa Dorada nabízí kromě relaxaci na pláži mnoho dalších možností využití volného času na dovolené. Skvělé výlety jsou především do malebných pobřežních městeček. Asi nejvýznamnějším z nich je město Sitges, které leží v oblasti Garraf, provincii Barcelona. Město leží na pobřeží ve stínu pohoří Garraf a díky jeho poloze má teplé mikroklima, díky kterému si zde můžete užívat výletů i outdoorových aktivit v podstatě kteroukoliv roční dobu. Kromě toho se zde během roku koná mnoho významných akcí. Jedná se např. o mezinárodní filmový festival, karneval, Festa Major, divadelní festival, festival sklizně, mnohé koncerty a další. Kromě toho doporučujeme prostou, ale krásnou procházku procházku po pobřežním bulváru, výlet na kole po nedalekém národním parku nebo nasávání atmosféry nočního města na známé ulici Dos de Mayo.

          

Sitges je velice fotogenické město, alespoň z jedné z vašich fotografií by jistě byla krásná pohlednice. Město je lemováno také dlouhými písečnými plážemi a je poseto malými stánky se suvenýry a dalším zbožím. Navštívit můžete také muzeum, které vystavuje díla významného španělského malíře Santiaga Rusiñola, který zde měl své letní sídlo. Významným městem je také Tarragona, která se tyčí nad mořem. Tohle krásné město s nádhernou gotickou katedrálou a několika pozůstatky římských staveb, včetně cirku, fóra a amfiteátru, láká nejen návštěvníky, kteří tráví svou dovolenou na pobřeží Costa Dorada. Milovníkům historie můžeme doporučit také malebné město Altafulla, které je skvěle zachováno a jeho dominantou je pozoruhodný hrad, který je v noci zalit světlem a nabízí překrásné pohledy.

Vybrané zájezdy Costa Dorada

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje