Dovolená na Costa del Maresme | Zájezdy na Costa del Maresme

spanelsko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Costa del Maresme


Dlouhé písečné pláže, atraktivní města a krásné turistické památky. To je Costa del Maresme ležící v bezprostřední blízkosti Barcelony. Co činí tuto oblast tak příjemnou? Je to skvělé počasí, teplé moře i překrásné kopce a hory. Vedle zemědělství, které zde přestavuje zejména pěstování vinné révy je důležitou složkou hospodářství místní textilní průmysl a rybaření. Pobřeží je vybaveno vynikajícími hotely, restauracemi, kempy i veškerými zařízeními pro volný čas a sport. Hlavním zdrojem příjmů v této oblasti je samozřejmě cestovní ruch, proto se zde setkáte s prvotřídními službami.

Vybrané zájezdy Costa del Maresme

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Španělska!

 

 
 

Doprava na Costa del Maresme


Na pobřeží Costa del Maresme se můžete nejlépe dopravit letadlem na letiště v 
Barceloně, autobusem nebo vlastním autem. Co se týká silniční dopravy, ihned po přejezdu španělsko-francouzských hranic vede dálnice od severu poloostrova až na jih k Barceloně, Valencii a dále. Cestování po dálnicích je velice rychlé a pohodlné, ale nevýhodou jsou drahé dálniční poplatky. Jízdou po okresních silnicích se celková doba cesty sice prodlouží někdy i dvojnásobně, ale projíždění místními městečky a vesničkami Vás jistě obohatí o mnoho zajímavých zážitků. Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem dopravy po Costa del Maresme je železnice. I přes velmi vysokou úroveň autobusové dopravy je zde tím nejpoužívanějším způsobem cestování. Vlaky fungují více než spolehlivě. Jedinou nevýhodou by mohlo být delší čekání ve frontách na jízdenky, ke kterému ale dochází pouze na turisticky nejvytíženějších místech. Díky vlakovému spojení je možné se dostat na mnoho zajímavých míst.

          
Foto 2 - Carquinyol

Ubytování na Costa del Maresme


Costa del Maresme nabízí velmi podobnou skladbu ubytovacích kapacit jako zbytek španělského pobřeží a jiných jihoevropských zemí. Nabízí prakticky každou jeho formu. Kempy jsou zde děleny do různých kategorií, od nejzákladnějších, přesto velmi čistých a dobře vybavených, až po relativně luxusní. Jinou formou mohou být ubytovny, které jsou levné, ale je nutné počítat s tím, že pokoje bývají vícelůžkové, dále pak hostely, rodinné penziony a samozřejmě hotely všech kategorií. Stanování na plážích i na jiných místech, které k tomu nejsou přímo vyhrazeny, není dovoleno.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje