Dovolená na Menorce | Zájezdy na Menorcu

spanelsko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Menorce


Pokud jste si za cíl Vaší příští dovolené zvolili ostrov Menorca, zajisté nebudete litovat. Na ostrově je krásná příroda, o kterou se zdejší lidé rádi starají. Obyvatelé jsou milí a klidní. Přesvědčí Vás o tom i hotelový personál, který Vám rád splní každé přání.

Vybrané zájezdy Menorca

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Španělska!

 

 
 

Ubytování na Menorce


Menorca se během 20. století přestala zaměřovat na zemědělství a obrátila se na turismus, proto tu najdete různé hotely, od těch nejobyčejnějších po ty nejluxusnější. Ani jeden z hotelů však nebude ve výškové budově, Menorci totiž milují přírodu a dbají o to, aby ji nic nenarušovalo. Největší turistické lokality jsou hlavní město Maó a Ciudadela. Pro ty, kteří hledají více klidu Menorca nabízí venkovské hotely, kterých je sice méně, ale není těžké na nějaký narazit. V poslední době je také velmi oblíbené pronajímání vilek, které zde stojí pouze pro turistické účely.

          

Doprava na Menorcu


Menorca se může pyšnit 2000 let starým přístavem v Maó. Většina trajektů sem doplouvá z vedlejší Mallorcy. Pohodlnější je však letecká doprava. Letiště leží 2,5 km od hlavního města, je moderní a naleznete tu veškeré potřebné vybavení, včetně prodejen se suvenýry. Dopravu z letiště do turistických lokalit zajišťují autobusové linky a taxi služba. Pro majitele řidičských průkazů zde jsou stánky nabízející pronájem automobilů. Zapůjčení automobilu se opravdu vyplatí. Ostrov je totiž velmi bohatý na malé, romantické pláže schované v zátočinách, do kterých se jinak než vlastním dopravním prostředkem nedostanete. Na ostrově se také s oblibou používají skútry, které si lze také snadno půjčit. Pokud se dostanete do přístavu Ciudadely, pak pro vás nejlepším dopravním prostředkem bude zajisté kolo, nenáročné rovince a nádherným výhledům neodolá nikdo.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje