Costa Blanca | Dovolená Costa Blanca | Zájezdy Costa Blanca

spanelsko-bg-header-title.png
     
 

Úvodem o Costa Blanca


Costa Blanca je zjednodušeně téměř 200 km pobřeží provincie Alicante v autonomním společenství Valencie v jihovýchodní části Španělska. Největším a hlavním městem oblasti je přístavní Alicante s 330 tisíci obyvateli. Jde pravděpodobně o nejnavštěvovanější pobřežní oblast celého Španělska a jednu z nejpopulárnějších destinací pobřeží Středozemního moře. Hlavním střediskem cestovního ruchu tohoto pobřeží je sedmdesátitisícové pobřežní město Benidorm, podle mnohých nejslavnější prázdninový resort na světě, s více než 6 km dlouhou písečnou pláží a promenádou s výškovými budovami. Místo je centrem zábavy i nočního života.

          
Foto 3 - Enrique Domingo

V překladu Bílé pobřeží dostalo svůj název pravděpodobně po dlouhých plážích s bílým pískem. Populárních resortů a živých městeček zde najdete víc než dost. Na své si zde přijdou také golfisté, kteří si mohou zahrát na jednom z vyhlášených hřišť a stejně jako plážovým povalečům se jim naskytne krásná scenérie okolních hor. Costa Blanca láká také turisty-seniory z celého světa, kteří se sem rádi každoročně vrací relaxovat a užívat si velmi dobré služby. 
 

Vybrané zájezdy Costa Blanca

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje