Počasí Andalusie | Teploty Andalusie

spanelsko-bg-header-title.png
     
 

Počasí v Andalusii


Vzhledem k poloze regionu je andaluské podnebí velmi podobné klimatu v severní Africe. Vyznačuje se mírnými zimami, kdy zejména ve vnitrozemí panují velké teplotní rozdíly mezi dnem a nocí. V noci teplota klesá k nule, ve dne často prší. Za sněhem se můžete vydat do pohoří Sierra Nevada, kde se také nachází nejjižněji položené lyžařské středisko v Evropě. Počítejte také s tím, že domy v Andalusii nejsou chladnému počasí příliš uzpůsobené, a ačkoliv v luxusnějších hotelech by topení mělo být samozřejmostí, v levnějších ubytovacích zařízeních tomu tak být nemusí.

          

V létě zde naopak převládá velmi teplé počasí, v červenci a srpnu teploty přes den málokdy klesají pod 35 stupňů. Toto počasí je vhodné pro pobyt u moře, ale návštěva památek a turistika může být velmi náročná. Ideálním obdobím pro objevování krás Andalusie je bezpochyby jaro (duben a květen) a podzim (září a říjen).

Průměrné teploty v Andalusii

Zdroj: http://www.climatetemp.info/spain/andalucia.html

Vybrané zájezdy Andalusie

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje