Dovolená Costa del Sol | Zájezdy Costa del Sol

spanelsko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Costa del Sol


Costa del Sol je přímo dokonalou destinací pro dovolenou. Nekonečnou zábavu si zde užijí turisté všech věkových kategorií i zájmů. Pro rodiny, páry, ale i skupiny přátel jsou zde každým rokem připraveny desítky kilometrů pobřeží se skvělým zázemím, které jsou lemovány hotely a dalšími ubytovacími zařízeními, ze kterých si vyberé úplně každý. Na všechny pláže je samozřejmě přístup zdarma, takže vám nic nebrání užít si týden nebo i více týdnů plných relaxace a slunění na tomto "pobřeží slunce". Mějte však na paměti, že Costa del Sol je velmi oblíbeným místem pro turisty z celého světa, proto může být občas obtížnější najít klidnější místo na pláži. Kromě celodenního opalování můžete jen tak nasávat zdejší atmosféru například v Picassově rodišti, Málaze, navštívit mnohá muzea, prozkoumat staré město nebo se procházet při západu slunce po zdejší palmové promenádě v přístavu.

Vybrané zájezdy Costa del Sol

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Španělska!

 

 
 

Doprava na Costa del Sol


Pokud si nevyberete nebo z nějakého důvodu nechcete zájezd od cestovní kanceláře, díky kterému se na místo dostanete charterovým letem popř. autokarem, můžete využít pravidelných letecký linek, přímé spojení však z Prahy do Málagy, případně jinam na Costa del Sol, neexistuje. Většina nabízených letů je s jedním mezipřistáním, které se samozřejmě liší podle té které letecké společnosti. Nejčastěji turisté volí společnosti Lufthansa, Brussels Airlines, Swiss nebo Vueling. Ceny začínají zhruba na 5 tisíci korunách a doba letu se liší podle délky mezipřistání, nejméně však let trvá cca 4 hodiny.

          

Ubytování na Costa del Sol


V nabídce ubytování Co
sta del Sol nikterak nevybočuje ze standardu Španělska ani jiných evropských zemí. Nabízí prakticky každou jeho formu. Kempy jsou zde děleny do různých kategorií, od nejzákladnějších, přesto velmi čistých a dobře vybavených, až po relativně luxusní. Jinou formou mohou být ubytovny, které jsou levné, ale je nutné počítat s tím, že pokoje bývají vícelůžkové, dále pak hostely, rodinné penziony a samozřejmě hotely všech kategorií. Stanování na plážích i na jiných místech, které k tomu nejsou přímo vyhrazeny, není dovoleno.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje