Costa del Sol | Dovolená Costa del Sol | Zájezdy Costa del Sol

spanelsko-bg-header-title.png
     
 

Úvodem o Costa del Sol


Costa del Sol (doslova Pobřeží slunce nebo Slunečné pobřeží
) je více než 150 km dlouhé pobřeží v Andalusii na jihu Španělska. Táhne se na východ od Málagy až k hranicím provincie Cádiz. Západ a v menší míře i východ jsou velmi rozvinutými oblastmi a jde o jednu z nejpopulárnějších oblastí cestovního ruchu ve Španělsku. Se zhruba 320 slunečnými dny v roce si pobřeží své jméno i oblibu u turistů z celého světa opravdu zaslouží. Velká část pobřeží je poseta hotelovými rezorty, přesto však můžete i zde najít klidné hotýlky s pravou španělskou atmosférou, ať už v Marbelle nebo v některé z menších vesnic jako je Casares. Od 50. let se tato oblast rozvinula z malých rybářských vesniček v možná až příliš rozvinutý ráj odpočinku a zábavy.

          

Costa del Sol má v pozadí velkolepé horské scenérie a všudypřítomné výhledy na Středozemní moře. Nabídne vám pestré a široké panorama, Rock of Gibraltar, pobřeží severní Afriky nebo sněhu na pohoří Sierra Nevada nad Granadou. Costa del Sol nabízí opravdu něco pro každého.

Vybrané zájezdy Costa del Sol

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje