Tipy na výlety Costa del Sol | Zajímavosti Costa del Sol

spanelsko-bg-header-title.png
     
 

Tipy na výlety na Costa del Sol


Na pobřeží Costa del Sol je mnoho míst, které můžete během svého pobytu navštívit. Většina z nich jsou historická města a vesničky, které vám kromě pozoruhodných památek nabídnou i dokonalou jihošpanělskou atmosféru. Nejpopulárnějším a nejnavštěvovanějším městem je rozhodně Málaga, která je zároveň druhým největším městem celé Andalusie. Málaga už není pouze městem, které slouží jako výchozí bod pro dovolenou v rezortech Costa del Sol. Lze říci, že Málaga se během let stala andaluským hlavním městem kultury s pozoruhodnou nabídkou muzeí, tapas barů nebo stylových střešních teras. Rozhodně dopuručujeme Picassovo muzeum, které vystavuje díla tohoto nejslavnějšího zdejšího rodáka. Za návštěvu stojí rozhodně také pevnost Alcazaba z 18. století, která shlíží na město. Milovníci nakupování mohou zajít do Muelle Uno s obchody i michelinskými restauracemi. 50 km od Málagy se nachází městečko Nerja. Jedním z top míst je také Marbella, která nabízí luxusní infrastrukturu, jachtové přístavy, golfová hřiště, prvotřídní restaurace, noční život, skvělé pláže a blízkost k letišti Málaga. Další oblíbenou destinací je Estepona, která si přes svou popularitu zachovala starý andaluský šarm.

          

Během vaší dovolené nemusíte jet pouze na výlet v pravém slova smyslu. Pobřeží se totiž chlubí jednou z největší koncentrací světově významných golfových hřišť, možná proto se mu přezdívá také Costa del Golf. Je zde celkem kolem 60 hřišť, od začátečnických až po elitní hřiště jako Valderrama, které hostí Volvo Masters. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici zábavní i vodní parky nebo safari parky. Pobřeží se rovněž stalo prvotřídní destinací pro ty, kteří hledají wellness a relaxační dovolenou. Od arabských lázní v Málaze po pětihvězdičkové lázně Thalasso.

Vybrané zájezdy Costa del Sol

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje