Dovolená v Andalusii | Zájezdy do Andalusie

spanelsko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Andalusii


Jih Španělska představuje oblast, kde lze spojit odpočinek u moře s horskou turistikou a především návštěvou mnoha maurských i křesťanských památek. Velkým lákadlem je také velmi příjemné počasí v jarních a podzimních měsících.

Vybrané zájezdy Andalusie

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Španělska!

 

 
 

Doprava do Andalusie


Nejpohodlnější je dopravit se do Andalusie letecky, největší mezinárodní letiště se nachází v Málaze (z Prahy sem létá například Lufthansa s přestupem v Německu), další pak ve městech Almería, Córdoba, Granada, Jerez de la Frontera a Sevilla. Výhodné je letět s některou z nízkonákladových společností do Madridu a odtud potom jet na jih autobusem s autobusovou společností Alsa. Například cesta do Granady stojí přibližně 15 €, trvá 5 hodin a autobusy vyjíždějí téměř každou hodinu.

          

Ubytování v Andalusii


V Andalusii
 si můžete vybrat ubytování přesně podle svých představ a rozpočtu, od nejlevnějších hostelů a studentských ubytoven až po luxusní hotely. Velmi oblíbené je také ubytování v soukromí – zejména pokud se rozhodnete strávit svůj pobyt v některém z typických domečků v historických částech měst (třeba v granadském Albaícinu), zažijete neopakovatelnou atmosféru. Připravte se ovšem na to, že i ubytování v soukromí může spadat do různých cenových kategorií.

Pokud si budete hledat ubytování až na místě, je třeba počítat s tím, že mnoho Španělů mluví anglicky jen velmi špatně nebo vůbec. Všichni jsou ovšem velmi ochotní, a proto si vystačíte i s několika španělskými frázemi a dobrým jazykovým průvodcem.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje