Dovolená v Barceloně | Zájezdy do Barcelony

spanelsko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Barceloně


Na dovolené v Barceloně se rozhodně nebudete nudit. Volný čas můžete trávit na procházkách krásnými uličkami, relaxací na pláži, nebo poznáváním katalánské kuchyně. Navíc máte jednoduchou možnost dopravy do Barcelony i po ní. Barcelona je pulsující metropolí, z níž na Vás dýchá kultura na každém rohu. Výhodou je, že ji můžete navštívit kdykoliv během roku. Příjemní, nenucení a otevření lidé spolu s rozmanitou kuchyní přispějí k uvolněné atmosféře. Přes den můžete navštívit různé architektonické skvosty, významná muzea a rozlehlé parky. Nejlépe se do Barcelony dostanete určitě letadlem. Do centra se z letiště dostanete autobusem. Jezdí každých 15 minut. Pokud jedete přímo do centra, vystupte buď na zastávce Placa de Espanya nebo Placa de Catalunya. Odtamtud se dostanete kamkoliv jak metrem, tramvají, tak autobusy. Pro pohodlnější cestování lze využít i cenově dostupné taxi.

Vybrané zájezdy Barcelona

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Barcelony!

 

 
 

Ubytování v Barceloně


Stejně jako si můžete vybrat z rozličných způsobů trávení volného času, můžete si vybrat i z velkého množství hotelů. V Barceloně naleznete hotely nejrůznějších kategorií - cenově dostupné i ty luxusní.

          

Kritéria, podle nichž si budete vybírat ubytování se odvíjí od toho, jakou částku jste ochotni do ubytování investovat a jak dlouho se zdržíte. Přímo v centru města, v okolí hlavní třídy La Rambla, naleznete mnoho velmi dobrých a luxusních hotelů. Vyskytují se zde však i méně luxusní hotely, které kombinují prvotřídní kvalitu a servis se snesitelnými cenami. Výhodou je lokalita - zejména pokud nemáte mnoho času, trávíte ve městě např. 2-5 dní, jistě oceníte, že jste přímo v centru a nemusíte ztrácet čas v metru a tramvaji. Samozřejmě, že vzhledem k prvotřídní lokalitě nemůžete čekat takovou kvalitu za stejnou cenu jako kdybyste se ubytovali v odlehlejší oblasti.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje