Dovolená Costa Dorada

spanelsko-bg-header-title.png
     

Dovolená Costa Dorada


Costa Dorada je jednou z hlavních turistických destinací celého Středozemního moře. Jde o bohatou a členitou oblast s dlouhým pobřežím, které nabízí krásné moře i písek. Oblast je lemována vesničkami i pečlivě udržovanými poli. Costa Dorada je však mnohem více než jen slunce a moře. Nabízí totiž návštěvníkům širokou škálů aktivit, kultury, přírody i historie a ideální prostřední plné klidu a míru více než vhodné pro rodiny s dětmi. 

Vybrané zájezdy Costa Dorada

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Španělska!

 

 
 

Doprava na Costa Dorada


Cesta na pobřeží Costa Dorada je do jísté míry totožná s cestou na Costa Brava. Rozdíl je pouze v tom, že z Barcelony vyrazíte na jih nebo na sever. Obě pobřeží mají např. narozdíl od Costa del Sol výhodu právě v blízkosti hlavního města Katalánska, které nabízí přímé spojení s Prahou. Můžete využít služeb českého dopravce ČSA, španělských nízkonákladových aerolinek Vueling nebo české nízkonákladové letecké společnosti SmartWings. Ceny za zpáteční letenku se pohybují okolo 5 tisíc korun a cesta trvá málo přes 2 hodiny. Pokud byste se chtěli vydat na pobřeží vlastním automobilem, ujedete zhruba 1 700 kilometrů a cestu můžete zvládnout za 15 hodin. Počítejte s tím, že za palivo průměrně utratíte cca 6 - 8 tisíc korun. Tato varianta je výhodná, pokud po cestě chcete vidět i jiné památky nebo města.

          

Ubytování na Costa Dorada


V nabídce ubytování Co
sta Dorada nikterak nevybočuje ze standardu Španělska ani jiných evropských zemí. Nabízí prakticky každou jeho formu. Kempy jsou zde děleny do různých kategorií, od nejzákladnějších, přesto velmi čistých a dobře vybavených, až po relativně luxusní. Jinou formou mohou být ubytovny, které jsou levné, ale je nutné počítat s tím, že pokoje bývají vícelůžkové, dále pak hostely, rodinné penziony a samozřejmě hotely všech kategorií. Stanování na plážích i na jiných místech, které k tomu nejsou přímo vyhrazeny, není dovoleno.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje