Dovolená na Ibize | Zájezdy na Ibizu

spanelsko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Ibize


Předtím než vyrazíte zkoumat krásy Ibizy, pečlivě si promyslete, zda chcete klidnou či divokou dovolenou. Ibiza Vám nabízí obojí - severovýchodní část je ta klidnější a celý zbytek ostrova žije rušným nočním životem. Ibiza je v současné době synonymem pro noční život, takže každý návštěvník by měl alespoň jednou navštívit diskotéku. Narazíte na ně opravdu téměř všude, ty nejznámější se nachází v přístavních městech Ibiza a San Antonio.

Vybrané zájezdy Ibiza

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Španělska!

 

 
 

Doprava na Ibizu


Ibiza se ze všech Baleárských ostrovů nachází nejblíže k pobřeží Pyrenejského poloostrova, ale i tak sem nezkoušejte doplavat. Dopravit se sem můžete například letecky. Na letiště do Ibizy, hlavního města, přilétají denně letadla ze Španělska i zbytku Evropy. Další alternativou je lodní doprava. Přístavy San Antonio a Ibiza také denně vítají lodě, které vyrážejí ze španělských přístavů v Barceloně, Valencii a Denii, ale i ze sousední Mallorky. Po ostrově je nejjednodušší dopravovat se automobilem. Ibiza nabízí velmi dobře upravované silnice, po kterých se dostanete do všech zajímavých lokalit. Ti sportovně založení si mohou vypůjčit kola a dobrodruzi například skútry nebo motorku.

          

Ubytování na Ibize


Ibiza oplývá hotely a apartmány a vybírat můžete opravdu z bohaté škály. Podél celého pobřeží a okolo pláží, které tvoří 18 kilometrů, se nacházejí 
různé druhy ubytování s pestrou nabídkou služeb. Je ale dobré si rozmyslet kam pojedete, Ibiza je známá svým nočním životem a proto ne všechny lokality jsou vhodné například pro rodiny s dětmi. Nicméně i milovníci ticha si najdou své, tiché hotely se nachází především na severovýchodě ostrova.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje